August 2023

Конфлікт Брюсселя з Парижем та Берліном через щедрі енергетичні субсидії ASK Thu, 08/31/2023 - 11:34
Опитування, з яким ознайомилася редакція POLITICO, показує, що керівництво ЄС має намір припинити надзвичайну державну підтримку компаній у грудні. Європейська комісія конфліктує з Парижем та Берліном щодо того, чи продовжиться енергетичне субсидування Європи в наступному році.

Польща стає воротами Вашингтона для регіональної енергетичної дипломатії

Енергетична дипломатія США має унікальний потенціал для сприяння диверсифікованому енергетичному ринку, а також розвитку чистої та відновлюваної енергії не лише в Польщі, а й у ЦСЄ в цілому.
Чергова поразка Путіна: рівень наповнення сховищ в Європі досягає 90 відсотків ASK Thu, 08/17/2023 - 20:25
ЄС досяг своїх цілей зі зберігання газу більш ніж на три місяці раніше запланованого терміну. Але це не обов’язково означатиме зниження цін.
Глобальні енергетичні тенденції: висновки зі статистичного огляду світової енергетики за 2023 рік ASK Sun, 08/06/2023 - 15:43
Як я зазначив у попередній статті, ВР передала публікацію щорічного статистичного огляду світової енергетики Енергетичному інституту (EI). Статистичний огляд відіграє важливу роль у наданні вичерпних даних про світове виробництво та споживання нафти, газу та вугілля, а також про викиди вуглекислого газу та про розвиток відновлюваних джерел енергії.