Аналітика

«Зеленая» энергия и биотопливо: кто в мире успешно поймал волну биоэнергетики

ИСТОЧНИК: НВ

Или, точнее, новой старой реальности. Так, скажем, еще до середины 19 века биомасса была крупнейшим источником энергии в мире. Потом индустриализация набрала обороты — и человечество радостно принялось активно сжигать уголь и газ, прокладывая путь техническому прогрессу.

Керівник Укренерго Кудрицький про торгові стратегії держмонополій, звинувачення у корупції та зелену металургію. Частина 2 Oll-la ср, 09/09/2020 - 09:32

ДЖЕРЕЛО: Бизнес Цензор

Про "торгівлю повітрям" на Балансуючому ринку, взаємних боргах, дефіциті компанії та нову модель ПСО читайте у першій частині інтерв'ю.

Як на газовому ринку з'явились 90 мільярдів боргів Oll-la пн, 09/07/2020 - 09:17

ДЖЕРЕЛО: Бизнес Цензор

Основна частина боргів у газовому ринку була накопичена в останні чотири роки – з 2016 по 2019 роки включно. При цьому, борги споживачів перед тепло- газопостачальними та газорозподільчими компаніями набагато менші, ніж борги цих компаній перед Групою Нафтогаз.

Алексей Дубовский: "Наши амбиции — превратить украинский рынок в газовый хаб"

ИСТОЧНИК:

Рынки электроэнергии и природного газа все еще находятся на стадии становления, их реформирование продолжается. В этом контексте выход на биржу для участников рынка газа и электроэнергии стал новым этапом развития. Какие возможности это даст участникам рынков газа и электроэнергии? Чем это обернется для покупателей энергоресурсов?

Олексій Дубовський: Нам вдалося сформувати референтну ціну на е/е на ринку двосторонніх контрактів Oll-la ср, 08/26/2020 - 17:53

ДЖЕРЕЛО: ExPro

Про досягнення ринку двосторонніх договорів, його біржового сегменту та майбутні виклики агентство ExPro взяло інтерв’ю у голови Біржового комітету «Української енергетичної біржі» Олексія Дубовського.

Міцний фундамент вільного ринку – висока конкуренція. Монополії, як і імперії, руйнуються як будинки на піску Oll-la вт, 08/25/2020 - 08:46

ДЖЕРЕЛО: Energy Club

На ці теми спеціально для Energy Club ми спілкувались з Романом Сторожевим, який має значний досвід роботи на ринку постачання природного газу, а сьогодні очолює Асоціацію «Надрокористувачі України».