Oll-la

Latest posts

ENTSOG: Winter Supply Outlook 2021/2022 Oll-la Sat, 01/01/2022 - 11:17
Nord Stream 2: Security and climate wrecking ball Oll-la Fri, 10/08/2021 - 10:11

SOURCE: EURACTIVE

Mykhailo Gonchar is the chief editor of the Black Sea Security Journal and president of The Centre for Global Studies “Strategy XXI”.

Почему в Европе дорожает газ и кто от этого выиграет Oll-la Wed, 09/15/2021 - 17:09

Источник: BBC News

Цены при этом растут стремительно: за несколько часов с открытия Лондонской биржи в среду газ подорожал более чем на 100 долларов. 

Бурный рост начался в начале сентября. Если 30 августа за тысячу кубометров газа давали чуть более 600 долларов, то 9 сентября цена превысила 700 долларов. 

Ціни на електроенергію рекордно впали: регулятор збирав екстрене засідання. Що відбувається?

ДЖЕРЕЛО: Економічна Правда

Перед вихідними на ринку електроенергії відбувся рекордний обвал цін на електроенергію, який призвів до збитків для учасників ринку. Постраждали і трейдери, і генерація.

Представники енергетичного регулятора звинуватили трейдера Ріната Ахметова в маніпуляціях і тиску на владу з метою добитися необхідних для донецького бізнесмена рішень.

Добірка статей з тематики "Воднева Енергетика"

Зважаючи на зростання у світі інтересу до тематики "водневої енергетики", пропонуємо добірку статей , написаних за результатами першого в Україні пілотного проекту з дослідженнямі впливу водню та газоводневих сумішей на газорозподільні мережі, здійснюваного на замовлення Регіональної газової компанії.