Market

Німецька електрична дилема

У той час як французи та британці продовжують покладатися на ядерну енергетику, Німеччина хоче задовольняти свої потреби першочергово за рахунок вітрової та сонячної енергії. Чи може цей особливий шлях бути успішним?

Росія крутить ціни на газ

«Газпром» припиняє поставки через трубопровід – і ціни на газ знову ростуть. Газ використовується Росією як засіб політичного впливу. Але німцям немає чого хвилюватися, каже міністр економіки Німеччини Хабек. 

Ціни на газ знову на рекордному рівні

Після останніх заяв федерального міністра закордонних справ Анналени Бербок щодо газопроводу «Північний потік-2» європейські ціни на газ знову значно піднялися. А сховища ще ледь заповнені. 

Коли запрацює «Північний потік-2»?

У Федеральному мережевому агентстві не очікують швидкого рішення щодо суперечливого газопроводу «Північний потік-2», початок його використання може бути відкладено на місяці. При цьому запаси газу знаходяться на історично низькому рівні.

Як поетапна відмова від вугілля в Китаї, Індії та США може стати успішною

Багато країн продовжують покладатися на вугільну енергетику та розпалюють кліматичну кризу. Три приклади показують, чому настільки важко перестати. Але як із цим впоратися?

Одним миром: про що свідчить мирова угода «Укрнафти» з «Укртрансгазом»

ДЖЕРЕЛО: MIND

Про що насправді домовилися? Усе виглядає добре і милозвучно лише у паралельній реальності ідеальної України. Справжня українська реальність пропонує нам інший сценарій, у якому «Нафтогаз» фактично відмовився від судової боротьби за спірні обсяги газу із «Укрнафтою» у ПСГ та вимагає від держави компенсації продажу газу населенню за неринковою ціною (15 млрд грн).