UEE

Latest posts

Ціни на газ продовжують зростати

Ціни на газ продовжують зростати

Джерело:  tagesschau


Ця зима обійдеться дорого кожному, ціни на газ зростають вже місяцями –  німецькі ЗМІ б’ють на сполох. Експерти попереджають: інфляція вже почалася, подальше зростання цін загрожує падінням економіки.

Газ в кіловат-годинах: чи зважиться уряд?

ДЖЕРЕЛО: БИЗНЕС ЦЕНЗОР

Ринок готовий до переходу на облік газу в енергетичних одиницях ще з 1 квітня 2017 року. Для впровадження такої європейської практики достатньо лише одного рішення уряду.

Реформування енергоринку: чи витримають українці чергові підвищення тарифів ще й на електроенергію?

ДЖЕРЕЛО: ДЗЕРКАЛО ТИЖНЯ

До 3,5 грн за кіловат-годину підскочить ціна на електроенергію для українців після остаточного запуску з 1 липня нової моделі реформованого енергоринку, — це втричі більше порівняно з нинішнім середньозваженим тарифом.

Що змінилося на енергоринку України з 1 січня?

ДЖЕРЕЛО: «Урядовий кур’єр»

ПОСЛУГИ. Переваги нової моделі реформатори вбачають у тому, що вона зруйнує монополію обленерго, через яку потерпали пересічні споживачі

Україна — на шляху до нових енерготехнологій та енергетичної модернізації

ДЖЕРЕЛО: РЕЙТИНГ

Про загальний стан справ у паливно-енергетичному комплексі, перспективи його розвитку та зміни в законодавстві розповів Олександр ДОМБРОВСЬКИЙ, виконувач обов’язків голови Комітету ВРУ з питань ПЕК, ядерної політики та ядерної безпеки.

Які перспективи розвитку нафтогазового виробництва в Україні?

Змінний струм

З 1 січня цього року почали діяти нові ринкові правила, покликані забезпечити механізм вільного вибору комерційного постачальника, прозорого та недискримінаційного ціноутворення.

Постачання електроенергії від ЕК «Укренергоекспорт»

ЕК «Укренергоекспорт» здійснює постачання електроенергії на умовах публічного Договору про постачання електричної енергії та комерційних пропозицій:

З питань уточнення Комерційної пропозиції, норм Договору чи порядку його укладання, обговорення індивідуальних побажань Споживача, звертайтеся за телефоном:+38(095)602-95-95 або електронною поштою:info@ukrenergoexport.com

Послуги ЕК «Укренергоекспорт»

Послуги ЕК «Укренергоекспорт» - це стабільність, надійність та економічна ефективність доведена роками.

ЕК «Укренергоекспорт» здійснює господарську діяльність по наступних напрямах:

About

Quickly extend top-line opportunities for leveraged bandwidth. Conveniently maximize low-risk high-yield ROI rather than cooperative synergy. Appropriately synthesize cooperative portals without backward-compatible total linkage. Seamlessly plagiarize value-added deliverables with customer directed technologies.