НКРЕКП за скаргою киянина оштрафувала ДТЕК та зобов'язала сплатити компенсацію

Time to read
less than
1 minute
Read so far

НКРЕКП за скаргою киянина оштрафувала ДТЕК та зобов'язала сплатити компенсацію

Thu, 02/25/2021 - 19:23
Posted in:
0 comments

Компанія зобов'язана привести свої дії стосовно споживачів у відповідність до вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії. У НКРЕКП закликали скаржитися

Джерело: Українська Енергетика

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг на своєму засіданні 24 лютого 2021 року прийняла рішення накласти штрафні санкції на ПРАТ "ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" за скаргою споживача. Про це повідомляється на сторінці НКРЕКП у Facebook.

"Регулятор на своєму засіданні 24 лютого 2021 року прийняв рішення щодо накладення штрафних санкцій на ПРАТ "ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ". Підставою перевірки стало звернення щодо недотримання процедури надання послуги з приєднання електроустановки замовника до системи розподілу електричної енергії, а також недотримання показників якості послуг з розподілу електричної енергії", - йдеться в повідомленні.

За результатами перевірки на "ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" було накладено штраф у розмірі 85 тисяч гривень.

Також, НКРЕКП своїм рішенням зобов’язало ПРАТ "ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ" до 30 квітня 2021 року сплатити компенсацію споживачеві, який подав скаргу до НКРЕКП, за недотримання гарантованого стандарту якості послуг з розподілу електричної енергії. Також, компанія зобов'язана надати скаржникові послуги з приєднання електроустановок до електричних мереж з оформленням актів приймання-передачі послуг.

У цей же термін, компанія зобов'язана привести свої дії стосовно споживачів у відповідність до вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії.

У НКРЕКП закликали споживачів, у разі порушень їхніх прав, звертатися з письмовим зверненням щодо проведення подібних перевірок.