мая 2021

Уряд більше не регулює ціни на газ для тепловиків: що це означає для ринку і споживачів

ДЖЕРЕЛО: Економічна Правда

Уряд вирішив не продовжувати термін дії покладання спеціальних обов’язків для теплокомуненерго (ТКЕ). Простими словами – відтепер усі без винятку учасники ринку можуть купувати газ у будь-якого постачальника.

Проте, це на папері. А насправді, в умовах рекордного зростання цін на блакитне паливо в Європі, конкурувати з пропозицією "Нафтогазу" не зможе ніхто.

Біржова торгівля енергоресурсами: конкуренція, де немає аутсайдерів

ДЖЕРЕЛО: Економічна Правда

В Україні звикли, що конкуренція – це щось, що супроводжується боротьбою, з якої переможцем виходить тільки один.

У цивілізованому світі таке сприйняття давно стало анахронізмом. Найкращий спосіб це зрозуміти – відчути на собі ту "далеку західну" модель.

Большой разговор | Дружба с Косюком, наследие Коломойского и санкции России. Интервью с главой Центрэнерго Oll-la ср, 05/19/2021 - 17:18

ИСТОЧНИК: Лiга.Бизнес

Центрэнерго – крупный производитель электроэнергии, контрольный пакет акций которого до сих пор принадлежит государству. В состав компании входит три тепловых электростанции: Змиевская, Трипольская и Углегорская, генерирующих около 8% электроэнергии в Украине. 

Корпоративне урядування "Нафтогазу". Як деталі руйнують принцип

ДЖЕРЕЛО: БизнесЦензор

Публічний демарш Наглядової Ради Групи "Нафтогаз" у формі демонстративної відставки на фоні візиту високопосадовців із США кидає тінь на головного акціонера – державу.

Фантазии о коррупции в энергетике, или как нардеп схемы на УЗ разоблачал Oll-la пт, 05/07/2021 - 11:50

ИСТОЧНИК: Korrespondent

Тріумф лобізму: чий інтерес захищає державний Нафтогаз

ДЖЕРЕЛО: БизнесЦензор

Питання звільнення Андрія Коболєва та відставка Наглядової Ради НАК "Нафтогаз України" викликала полеміку в експертному середовищі.