104.UA

Ми підтримуємо лібералізацію ринку природного газу

2 months 4 weeks ago

Директор ТОВ «ЄГАЗ» Артем Компан в інтерв’ю для ExPro про те, що відбувається на ринку природного газу України та як уникнути помилок при переході від ПСО до вільного ринку та чому від відкриття ринку і чесної конкуренції виграє кінцевий споживач, який зможе обиратиме кращу ціну і кращий сервіс

Оператори ГРМ зазнали збитків на 1,2 млрд грн через неадекватний рівень тарифів

3 months ago

Газорозподільні компанії в період з січня по квітень 2020 року зазнали збитків на суму 1,2 млрд грн. Збиткові тарифи на розподіл (доставку) газу, встановлені НКРЕКУ на перше півріччя поточного року, дозволяють профінансувати тільки 70% собівартості послуги доставки газу

УРЯД ДО 1 ЛИПНЯ ПОДОВЖИВ ДІЮ ПІЛЬГОВИХ ЦІН НА ГАЗ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ

3 months 2 weeks ago

Кабінет Міністрів України подовжив до 1 липня дію спеціальних обов’язків (ПСО) постачальників природного газу. Вони зобов’язані до зазначеної дати постачати газ для населення за пільговою ціною . Для виробників теплової енергії ціни ПСО буде діяти до 1 травня 2021 року.

СПОЖИВАЧі можуть повернути ЗАЛИШКИ КОШТІВ ПО АКЦІЇ «ТВОЯ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНІСТЬ»

3 months 3 weeks ago

Постачальники газу, які надають сервіси побутовим споживачам через онлайн платформу 104.ua, заявили про те, що учасники акції «Твоя енергонезалежність», яка завершилася 31 березня, зможуть отримати залишки невикористаних коштів вже з 20 квітня. Кошти залишку можуть бути використані споживачами або для оплати поточного споживання, або бути перераховані за їх заявою на банківський рахунок.

РГК: співробітники Операторів ГРМ забезпечені засобами захисту і зарплатнею

4 months ago

Третина працівників газорозподільних компаній, які виконуючи свої обов'язки щодо безперебійної доставки газу, безпосередньо піддаються ризикам у зв'язку з епідемією COVID19, отримуватимуть надбавки до зарплати. З урахуванням підвищеного ризику такі фахівці забезпечені особистими засобами захисту та дезінфекції.

Бізнес-акаунт для новачків

4 months ago

Інструкція для комерційних споживачів, яким надано доступ до бізнес-акаунта на нашій платформі – логін і пароль

РГК запровадила автоматичну реєстрацію у сервісі 104.ua

4 months 2 weeks ago

Регіональна газова компанія запровадила автоматичну експрес-реєстрацію у єдиному онлайн сервісі 104.ua для споживачів газу, які користуються смартфонами. Це дає можливість мільйонам українців, які щомісячно телефонують до Контакт центру, автоматично отримати доступ до онлайн сервісу 104.ua

RGC PRODUCTION відкрив виробництво захисних масок у Сумській області

4 months 3 weeks ago

Швейне виробництво RGC PRODUCTION екстрено перейшло на випуск засобів захисту органів дихання. Завдяки цьому до 40 тисяч співробітників лінійних і аварійних служб газорозподільних компаній, які продовжують щоденну роботу з газопостачання, забезпечені медичними масками.

Оператори ГРМ під брендом РГК запровадили тимчасовий мораторій на відключення газу

4 months 3 weeks ago

Оператори ГРМ розуміють, що всі клієнти зіштовхнулися з певними обмеженнями. Як соціально відповідальний бізнес, компанії ввели мораторій на відключення споживачів від газопостачання, окрім випадків несанкціонованого втручання в газорозподільні мережі.

Як 104.ua став кращим сервісним брендом України

5 months 2 weeks ago

За підсумками ТОП-25 успішних брендів України від видання «Влада Грошей» найкращим серед сервісів комунальних послуг визнаний 104.ua. Які бізнес-рішення і складові дозволили добитися успіху - в короткому інтерв'ю глави клієнтського сервісу РГК Андрія Коноза.

Checked
2 months 2 weeks ago
104.UA
Subscribe to 104.UA feed