августа 2022

Американский СПГ вытесняет «Газпром» в Европе

Производство СПГ в США, просевшее из-за июньской аварии на заводе Freeport, восстанавливается по мере завершения летних профилактических ремонтов и ввода новых мощностей. Рекордная десятикратная разница между ценами на газ в Европе и США позволяет американским поставщикам получать невиданную прежде прибыль и стимулирует приток инвестиций в СПГ-проекты, пишет kommersant.ru.

Так Європа замінює російський газ

Джерело: Spiegel

Потік газу з Росії вичерпується. Влітку 2021 року країна поставила в Європу втричі більше газу, ніж поставляє зараз. Очікується, що зріджений газ буде компенсувати нестачу – представлені графіки ілюструють, наскільки це можливо.

THE готується до «найгіршого сценарію»

Нововведена плата за зберігання газу та плата за закупівлю балансуючої енергії значно менші, ніж нова комісія за закупівлю газу. І все ж розмір цих стягнень вказує на те, що менеджер ринку THE готується до зими, бідної на газ. Серед іншого, очікується, що майже весь газ буде розпродано зі сховищ і це принесе високі доходи.

Михаил Крутихин: падение добычи нефти в России может превысить 50% в 2023 году

По оценке аналитика Михаила Крутихина, рассчитывать на то, что России удастся компенсировать потери от утраты европейского рынка, не приходится

Як великі німецькі корпорації збираються заощаджувати газ

Промисловість є одним із найбільших споживачів природного газу в Німеччині, і зараз вона має адаптуватися до енергетичної кризи. Яких заходів економії планують вжити компанії – і де бачать межі?

Асоціація газовидобувних компаній застерігає про панівну роль Азії в імпорті СПГ

Європа хоче замінити російський природний газ зрідженим природним газом (СПГ). Оператори терміналів вже працюють над завданням переходу – і мережа розширюється. Але чи достатньо є СПГ? Деякі країни скуповують ринок під нуль.